Automatizace.cz se představuje…

automatizace-cz-promo

jan-homola Jan Homola
— vydáno 1. března 2023

Automatizaci patří budoucnost. Pro svůj rozvoj potřebuje marketingové nástroje, jež technicky a obsahově uspokojí současného zákazníka. Pojďte s námi vybudovat primární zdroj informací o průmyslové automatizaci pro firmy, které s ní chtějí začít nebo plánují pokročit na novou úroveň. Pojďme spolu srozumitelně a přehledně vysvětlovat výhody automatizace pro podniky všech velikostí.

Automatizace.cz je ta nejlepší adresa, která se stane místem první volby pro každého, kdo hledá informace o průmyslové automatizaci. Vzhledem ke komplexnosti našeho záměru budeme kontury portálu odhalovat postupně v průběhu roku 2023.

Naším cílem je přinášet podstatné informace s vysokou přidanou hodnotou a dostat je právě k těm, komu mohou pomoci k rozvoji vlastního podnikání v nekonečném konkurenčním boji.

Zásadním předpokladem pro úspěšný rozjezd portálu Automatizace.cz je úzká spolupráce s těmi, kdo průmyslovou automatizaci definují – od vědy a výzkumu, přes technologické společnosti schopné úspěšně komercionalizovat inovace, po integrátory s nenahraditelnými praktickými zkušenostmi.

Proto nás těší, že naši výzvu ke spolupráci vyslyšelo velké množství firem, které patří mezi skutečné lídry ve svých oborech a že se konečně můžeme společně pustit do rozjezdu tohoto záměru.

Začínáme pozvolna, ale naše ambice svým rozměrem odpovídají potenciálu samotné automatizace – jako technické oblasti, které zásadně ovlivní fungování všech průmyslových odvětví i běžných životů každého z nás.

Nacházíme se na startovní čáře. Zajímáte-li se o průmyslovou automatizaci, sledujte nás, bude vás to bavit. Pokud patříte k těm, kdo automatizaci posouvají vpřed, ozvěte se nám. Vytvořme společně informační platformu pro výměnu zkušeností, rozvoj know-how a efektivní obchodní příležitosti na základě automatizace, které patří budoucnost.

 

Další článek: Ambiciózní projekt na automatizaci výroby filtrů se zrodil v Acam Solution v Brně